[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.svedsketanky.cz • Zobrazit téma - podorobnejsi info o V50 2007 + nejake rady
Právě je čtv 28. bře 2024 21:52:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: podorobnejsi info o V50 2007 + nejake rady
PříspěvekNapsal: úte 19. pro 2017 8:38:35 
Offline
Nováček
Nováček

Registrován: ned 26. lis 2017 16:42:17
Příspěvky: 4
Auto:
Bydliště:
Dobrý den pánové,

stal jsem se nedávnem hrdým majitelem vozu Volvo V50 2.0D s chipem na 124kW a musím uznat, že je to super koráb, který splnil všechny moje očekávání :palec:

Protože jsem přešel z malého benzínka (Fiat Punto 1,1), docela by mě zajímalo pár věcí o naftáčku, které jsem nenasel.

Zjistil jsem, že palivový filtr je vyhřívaný a docela by mě zajímalo, jak je to teď v zimě se zamrzáním nafty. Na jakou teplotu se ten filtr vyhřívá? Stalo se už někomu, že mu např nafta zamrzla přímo v palivovém vedení? Vím o tom, že nejčastěji se filtr ucpe vysráženým parafínem, což by ale u vyhřívaného filtru hrozit nemělo (tankuji vervu). Ano, musím ten filtr měnit, to udělám hned jak to bude možné.

Chtěl bych si vyměnit žárovky v interiéru ale nějak jsem nikde nenašel, jak se k nim dostat. Samozřejmě by to šlo systémem pokus omyl aneb však ono to půjde větší silou ale do toho se mi nechce -> nechci si poškodit svůj první pořádný vůz. Jedná se mi o osvětlení jak u řidiče/spolujezdce, tak i o osvětlení spolucestujících a v kufru.

Další co jsem našel, což se mi samozřejmě nelíbí, je to, že se někomu podařilo aby vyskočily packy ze svislých lamel na středových výfucích klimatizace. Je na to nějaké fígl, jak je nasadit zpátky bez demontáže oněch výdechů? Případně jak se ty průduchy vydělávají?

Ještě by mě zajímalo, jestli je klimatizovaná přihrádka před spolujezdcem a jestli je tam nějaké světýlko, protože to mi tam nějak chybí a přiznám se, že jsem to hned na začátku zaplnil blbostma a moc to nezkoumal ;)

Každopádně jsem i přes všechny tyhle prkotinky suprově spokojené jak s výkonem, spotřebou, pohodlím a vůbec s celým autem a doufám, že s Volvínkem budeme dlouho spolu. Dobrá koupě :kinkg:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: podorobnejsi info o V50 2007 + nejake rady
PříspěvekNapsal: čtv 21. pro 2017 22:16:21 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: úte 07. dub 2009 15:38:34
Příspěvky: 3032
Auto:
Bydliště:
Neboj,to nadšení přejde.

_________________
Švédské tanky
Volvo 244 Turbo
Volvo 965 r.v.1991 B230FT AW71 USA verze
Volvo S90 Royal r.v.1997 150kW
Volvo S80 T6
Volvo XC90 V8
Volvo V70III D5
tel. 775/148152


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

TOPlist