[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.svedsketanky.cz • Zobrazit téma - Jak mi gauneři od filmu Lída Baarová poničili Audi(+vloupání
Právě je čtv 28. bře 2024 9:52:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak mi gauneři od filmu Lída Baarová poničili Audi(+vloupání
PříspěvekNapsal: pon 18. led 2016 16:51:40 
Offline
Nováček
Nováček

Registrován: čtv 14. kvě 2015 15:27:07
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno
Auto:
Bydliště:
Vážení, kteří toto čtete, s těžkým srdcem a vysokým krevním tlakem, sem toto píši, až Vás třeba napadne nechat vydělat gaunerským filmařům z Lídy Baarové (točil Renč)- pokud se rozhodnete zajít na novinku - "velkofilm Lída Baarová", který od čtvrtka 21.1.2016 má přijít do kin v ČR (na Slovensku má premiéru už dnes - o pár dní dřív - možná kvůli hlavní roli (opět!) Slověny v českém (ač oni tvrdí "mezinárodním") filmu...ale to je jiná kapitola. A utratit jistě nemalé peníze za lístky (a parkování, popcorn atd.)Rozhodující je, že (ppět) selhala státní policie na Praze 5-Barrandov, domnívám se, která to šetřila (čekal jsem na ni - ohledací techniky 2 d dny-čas navíc mi nikdo nezaplatí, zdá se...) a později, dopisem z konce srpna 2015 odložila, že "prý nejde o tr. čin, což mne ovšem neomezuje v tom, vymáhat škodu podle obč.zákoníku". Dodnes nemám ani omluvu, ani peníze, filmaři mi na maily neodpovídají, hrají mrtvé brouky a zatím jim to jde dobře. Postup místní policie, který se mi nelíbí (a nejen mně - možná se nějak "domluvili" - volňásky na premiéru, někoho z rodiny obsadí na nějaký štěk do filmu, co já vím - vzhledem ke skandálům s policií a filmaři před pár lety ohledně záborů pro filmování - také jste byli naštvaní, že jste najednou nemohli zaparkovat třeba v Karlíně na Pze 8?)- jsem nahlásil GIBS (dříve inspekce min. vnitra - IMV - a dosud od nich nemám žádné stanovisko. Oni nespěchají s tím prošetřením, nejsou omezení lhůtou, bohužel, další díra v zákonech. Když jsem jim dával stížnost před 3 lety, opět Praha 5, ale na jinou polic. služebnu - "Bělidla", u Anděla, nakonec mi dali za pravdu, policisty prý potrestali a pokárali (-20% z platu jako maximum), ale i to jsem musel urgovat...
O co šlo zde ? Několik drzých filmařů se mi v neděli 17.5.2015 během svého natáčení, před recepcí ateliérů Barrandov, vloupalo do mého kombíku Audi, zde zaparkovaného (byl uzamčen), 2x s ním manipulovali - a to tak, že jej odtlačili zhruba o 25 m "zpět" k obrubníku u kulatého trávníku na točně busů MHD zde, došlo ovšem také k poškrábání pravé strany laku, dlouhé jizvy (asi jak nosí všelijaké ty svazky klíčů, isolep,. nářadí u pasu), v interiéru mi strhli - ulomili plastový kryt ruční brzdy a při tlačení auta zpátky na původní místo (skoro se trefili, o čtvrt metru) mi zase o vysoký obrubník ulomili (ne úplně, visel na šroubech, kymácel se) přední nárazník, samozřejmě i podřeli. Nějaké drobnosti mi vypadly z kapes v předních dveřích, třeba CL-adaptér nab.do auta, jak tam pak jezdili s jejich technikou, tak to asi rozjezdili a rozdrtili - jde hlavně o plast a trochu mědi...To vše provedli drze před cca 2 kamerami (které mi pak měly pomoci u policie, ty záznamy, na což mě upozornil svědek tohoto zločinného počínání části filmařů projektu Lída Baarová) a mysleli si naivně, že až přijdu k autu, na nic nepřijdu. I volant, který měl na sobě ještě igelit ze servisu (porsche Smíchov) byl pootočen a igelit natržen! Navíc měli černý zábor, místo, kde stálo auto, už bylo veřejné, Prahy 5, čili o 2,5 m, většinou šíři chodníku, už nepatřilo ateliérům. Vedle mě obvykle stávalo u chodníku dalších až 10 aut, obvykle čumákem směr hlavní recepce atel. Barr. Naštěstí se podařilo, na můj nátlak, sehnat záznamy z kamer, těsbě, o pár dní (archivují se prý jen 10 dní) a tam bylo vidět cca 3-4 postavy ve žlutozelených filmařských vestách, jak se mi vloupávají do auta, tlačí jej pryč a zároveň jej poničují ! Policie, když jsem jim to ohlásil poprvé, ptali se, CO prý je to za značku ? (! - kdybych řekl Moskvič či Daewoo, možná by odfrkli, ale jde snad o princip. Ale když jsem řekl Audi - tak povytáhli obočí a povzdychli si. Čekal jsem na ně 2 dny, první se do 14 hodin nedočkal, jeli prý k vyloupené sklepní kóji (technici), ta je prý dříve nahlášená a také důležitá. Dodnes nemám od P ČR přesné označení viníků, zúčastněných osob na tom filmařském dalším svinstvu - ani IČ, název odpovědné právnické či fyz. osoby, produkční společnosti, ani fotky od techniků - kvůli vymáhání škoda. Zástupce agentury NOGUP, sídlící v Kaprové, se mnou nekomunikují, dostal jsem od Policie akorát tel. na jakéhosi Romana Jedličku, že prý se "chce domluvit mimo soud". Tomu jsem napsal SMS z netu s mým mailem, na ten mi jednou napsal, těsně před výročním 50. karlovarským film. festivalem, kam jezdívám a těsně před mým stěhováním do Brna, napsal jsem mu ale, později znovu i agentuře NOGUP.cz, že krom škody a náhrady času atd. budu chtít i zveřejnění omluvy v titulcích filmu a to i mé matce, jež je maj. vozu, je to důchodkyně v j.Čechách, invalidní a když četla policejní dopis z Barrandova, málem dostala infarkt a zhoršilo nám to i rodinné vztahy, na čas. takže dosud nemám ani peníze, ani náznak omluvy, jsem zvědav, zda bude v titulcích filmu na konci, někde zastrčen, jak jsem žádal, ve znění : "Omlouváme se panu Z.V. a paní B.V. za vloupání do jejich vozu Audi A4 avant, neoprávněnou manipulaci s ním a následné poškození, ze strany našich filmařů, při natáčení tohoto filmu...".Také jsem po nich chtěl tel. a mail. na rež. Filipa Renče, který je zdodpovědný za celý film - ať mi laskavě vysvětlí, jaktože se TOTO děje u natáčení jeho filmu, jak je to možné ?! To jsem zvědav, i co nakonec vyšetří inspeklce GIBS, údajně dohled na Policií ČR (mají ve znaku logo a heslo: Ostřížím zrakem ...! - dokonce...nepůsobí to směšně?). Takže 8 měsíců pryč, auto spíš nejezdí než jezdí, ještě ani pořádně nespraveno, protože nevím, zda něco vysoudím, od Policie ČR nemám pořádně papír s označením viníků, kopie kamer. záznamů pro soud, fotky poničení od pol.techniků atd.! a tyhle neřády, nechopné a možná i zkorumpované si my platíme ze svých daní ! Proto navrhuji bojkot filmu - nechoďte na něj, neutrácejte za DVD, když je natáčení spojeno i takovouto dosud nepotrestanou a "zapírající se" gauneřinou ! Případně si počkejte, až to budou dávat v TV za rok nejpozději...Další zajímavé okolnosti ohledně tohoto filmu Lída Baarová - samozřejmě vše skandály, následují překopírované z jednoho FCB profilu, zde pod čarou. Dík za Váš čas při čtení mého příspěvku a za Vaše komentáře!V.,Brno/slíbená KOPIE z FCB (další pikantnosti o filmu Lída Baarová): Hlavne by v tom Filmu o filmu mely byt popsany vsechny ty PRUSERY okolo tzv. velkofilmu LB. Jak produkce vysosala z narodniho fondu kinematografie dost neobvyklych 15 mil. za DOST podivnych okolnosti,snad i zmanipulovane hlasovani,7 z 12 ne mesicku,ale radnich se nakonec od "hlasovani" distancovalo,velka Komedie a neskutecne OSTUDNE selhani "slavneho" fondu (zel ponekud darmozroutsky placeneho z nasich dani...) a asi i hlavni skandal mesice listopadu 2014.A jini filmari utreli...Pritom v tom hraje neobvykle % cizackych hercu a herecek(PROC porad obsazujeme jakesi Sloveny,Nemcoury, Rakusaky - to nemame dost schopnych nasich hercu??), opravdu neslychane! A pritom kompars drel za babku,pak jim museli navysit,na 650 a za nocni 730,ale i tak vydridussky malo, sveho druhu otrocina -to snad i v Reichu davali i nacisti svym Total Einsatz aspon tedy ve "stravenkach"-potravinovych listcich vyssi hodnotu! Jak psal Blesk,ucinkoval v komparsu i nejaky neonacista,snad jmenem Pytela a jeste se fotil s Rencem,drive priznivcem s.Klause, Topolanka ODS,nyni po obdobnem nazorovem kotoulu a la Lucie Bila,zase pro zmenu prezidenta Zemana...A co dalsiho se tzv. filmari,za nez by se snad i v Sojuzfilmu, natoz pak Hollywoodu,museli tezce stydet a co se tito snazi ututlat,v puli kvetna pri nataceni se filmari na Barrandove behen nataceni LB vloupali do auta jakemusi herci(co v tom ale neucinkuje,nahodou tam parkoval) a to poskodili,asi v "zajmu filmu LB",skoda 4mistna, setri to Policie CR, dosud se mu neomluvili ani jej neodskodnili! Protoze je podezreni z liknaveho postupu policie, setri to inspekce ministerstva vnitra, doufejme, ze nejde zase o korupci a ze filmari neslibili poldum treba volnasky na premieru, ze (vzpomente na skandal s korupci policie v Praze, pred par lety - slo o zabory ulic a parkovani pro filmare, moc trestu rozdano nebylo...).A podle mych inf. tzv. filmari LB tocili nacerno, aniz by to ohlasili na urade a zaplatili za zabor 10Kc/m2+DPH, minimalne 1 den a poskodili tak obecni kasu Prahy 5! Jini, treba kolotocari, platit musi, ale filmari si ty zabory i po nedavnych vyse zminenych skandalech troufnou utajit! A to dostali od statu pres 15 mega, jine filmy dostaly 6 mil ci mene, spise vsak NIC! Na co ty penize jdou, na honorare hercu, kteri nemaji ani ceskou obcanku? Ten tzv.velkofilm je uz par mesicu PRUSER, kam se podivas - a to jeste o vsech ani nevime - a film jeste neni ani na platne...a to jeste nevime, kolik dalsich kostlivcu, v souvislosti s timto zrejme precenovanym "velkofilmem', na nas ze skrini jeste

_________________
Zek Greener (ač mám Vóvo červená metal a Ádi modrá metal)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

TOPlist