[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.svedsketanky.cz • Zobrazit téma - Pravostranná 240ka - co to obnáší
Právě je pát 29. bře 2024 0:28:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pravostranná 240ka - co to obnáší
PříspěvekNapsal: sob 18. srp 2018 11:17:11 
Offline
Nováček
Nováček

Registrován: čtv 14. kvě 2015 15:27:07
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno
Auto:
Bydliště:
Uvažuji o 240, vím o pěkné a za rozumné peníze, jedna z novějších, ale žel pravostranné řízení. Co to vůbec (minimálně papírově) obnáší, krom sehnání palubky a dílů řízení a x hodin mordýrny, zpocené práce s tím vším ? Není možná jednodušší to postavit na veter. značky, zvlášť když se to neplánuje pro "každodenní ježdění", ale jen na pár srazů a vyjížděk kolem komína ? Zaslechl jsem, že je snad nějaký "posun" v tomto, dřív prý to bylo horší. Ovšem s dovozcem Volvo ČR mám pocit, že enní moc řeč, psal jsem jim o možnosti předělání 850ky na valník, pick-up (moto 2.5 10V 106kW, manuál, kombi), dělala to ve Švédsku i firma Dalbo Fordonsteknik (s posvěcením Goeteborgu), takže teoreticky pokud by se od nich podařilo sehnat za rozumný bakšiš nějaké výkresy a švédské schválení k tomu (jsme přece v EU)...ale odepsali mi jakési bláboly...Otázka pak je taky přepis té 240ky pravostranné, kupní smlouva, pojištění...Dík za názory.

_________________
Zek Greener (ač mám Vóvo červená metal a Ádi modrá metal)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

TOPlist