[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.svedsketanky.cz • Zobrazit téma - Volvo V50 nejde natočit - prosím o pomoc
Právě je úte 19. bře 2024 9:22:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

nejde nastartovat V50 1.6D - vyžaduje stratifikační službu
Anketa končí za stř 11. dub 2018 13:32:02
Zdravím všechny fanoušky našich autíček - mám velký dotaz - občas se mi stane, že moje vozidlo se za jízdy komplet rosvítí palubka a motor jde do 3500 otáček, tak tedy sešlápnu brzdu a motor jde do normálních otáček volnoběhu a musím auto zhasnout. Poté, když zkusím znovu nastartovat, tak si motor ani neškytne a na palubce stále svítí veškeré kontrolky a toto psaní - (strbekrachtiging service vereist - vyžaduje stratifikační službu). Tak zkouším hliníkovým klíčem zaštourat ve spínačce a objevují se tyto psaní - (sleutel fout probeer opnieuw – znovu skuzte chybu, a toto - immobilizer zie handleiding - imobilizér viz manuál). Do manuálu jsem již koukal a na diagnostice jsem již byl a nic, volal jsem TR6 volva a, že prý také nic nevědí, tak nevím. Jednou mě to už nechalo stát v tunelu Blanka a byl jsem tam skoro 20min, než se z ničeho nic zase nastartovalo. Když už chytne, tak vše zase zmizí a jezdí zase v pohodě. stává se mi to tak 2x do týdne, jsem denně v provozu a moc mě to mrzí a nevím si s tím rady. Nevíte nebo nemáte s tím někdo zkušenost. Moc děkuji za odpovědi a nápady, či dokonce za opravu. Díky Radek 0%  0%  [ 0 ]
Více na: http://www.volvo-club.cz/forum-tema/obc ... 1-6d-13094 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 0
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Volvo V50 nejde natočit - prosím o pomoc
PříspěvekNapsal: ned 01. dub 2018 13:32:02 
Offline
Nováček
Nováček

Registrován: ned 01. dub 2018 13:27:12
Příspěvky: 1
Auto:
Bydliště:
Zdravím všechny fanoušky našich autíček - mám velký dotaz - občas se mi stane, že moje vozidlo se za jízdy komplet rosvítí palubka a motor jde do 3500 otáček, tak tedy sešlápnu brzdu a motor jde do normálních otáček volnoběhu a musím auto zhasnout. Poté, když zkusím znovu nastartovat, tak si motor ani neškytne a na palubce stále svítí veškeré kontrolky a toto psaní - (strbekrachtiging service vereist - vyžaduje stratifikační službu). Tak zkouším hliníkovým klíčem zaštourat ve spínačce a objevují se tyto psaní - (sleutel fout probeer opnieuw – znovu skuzte chybu, a toto - immobilizer zie handleiding - imobilizér viz manuál). Do manuálu jsem již koukal a na diagnostice jsem již byl a nic, volal jsem TR6 volva a, že prý také nic nevědí, tak nevím. Jednou mě to už nechalo stát v tunelu Blanka a byl jsem tam skoro 20min, než se z ničeho nic zase nastartovalo. Když už chytne, tak vše zase zmizí a jezdí zase v pohodě. stává se mi to tak 2x do týdne, jsem denně v provozu a moc mě to mrzí a nevím si s tím rady. Nevíte nebo nemáte s tím někdo zkušenost. Moc děkuji za odpovědi a nápady, či dokonce za opravu. Díky Radek

Více na: http://www.volvo-club.cz/forum-tema/obc ... 1-6d-13094


Přílohy:
29893633_10204668413265703_1345078083_o.jpg
29893633_10204668413265703_1345078083_o.jpg [ 127.77 KiB | Zobrazeno 54283 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

TOPlist